Co visí v módních interiérech, anebo grafika na zdi

Zdobení bytu není jen výběr módního nábytku a doplňků, jako jsou polštáře, záclony nebo jiné textilie. Koneckonců, dekorativní prvky jsou také různé druhy obrazů, plakátů a jim podobné grafiky. V našem článku vám řekneme, co je módní a kde to koupit.

Grafika stěny může být zajímavým prvkem interiérového designu a hodí se prakticky pro jakýkoli styl. Volba je tak široká, že můžeme snadno najít elegantní obrazy, nálepky pro mládež a moderní ručně kreslené plakáty. Kde hledat? Kde získat inspiraci?

Fotografie na plátně

Obrázek vytvořený z jakékoli fotografie není jen dobrý nápad jak si vyzdobit vlastní pokoj, ale je to také dobrý nápad na dárek někomu blízkému. Díky volnosti při volbě toho, co se má na obrázku nacházet, máme šanci vytvořit osobní dárek, např. rodinnou fotografii nebo fotku z oblíbené dovolené.

Fotografický obraz lze objednat v tiskárnách a online. Mnoho společností tento produkt připravuje komplexně – retušuje fotografii, tiskne, natahuje plátno na rámečky a dokonce je rámuje do ozdobného rámečku a elegantně ho balí. Díky tomu získáváme produkt, který můžeme někomu okamžitě darovat.

Lepící grafika na zeď

Nástěnné samolepky jsou velmi módním a oblíbeným způsob zdobení interiéru. Jejich obliba je způsobena nízkou cenou a snadnou dostupností – samolepky různých velikostí lze zakoupit za pár korun i v některých větších supermarketech nebo obchodech s příslušenstvím pro výzdobu interiéru.

Kvalitní samolepky jsou trvanlivé, ale zároveň nepoškozují stěny. Takže je můžete odloupnout a přilepit nové, jakmile se vám znudí předchozí. Je to dobrý způsob, jak vyzdobit pokoj dítěte nebo mládežníka, který často mění názor a rád experimentuje.

Univerzální nástěnné plakáty

Plakáty mohou být spojeny s hudebními skupinami nebo propagací různých typů akcí, ale tento typ grafického designu je rozhodně univerzálnější. Nejen mladí lidé najdou něco pro sebe, ale také lidi, kteří oceňují moderní umění, kterým se plakát díky mnoha umělcům jistě stal.

Na internetu můžete snadno najít obrovský výběr plakátů – vtipných, hudebních, filmových, ale stojí za to věnovat pozornost plakátům grafiků nebo designérů, kteří se profesionálně zabývají jejich tvorbou. Mezi nimi i ten nejnáročnější zákazník najde plakát, který ho zaujme. Grafika stěny, jako je plakát, orámovaná ve skleněném rámečku, může být velmi originální, ale zároveň elegantní prvek interiérového designu.

Nástěnné tapety jsou stále v módě

Návrháři interiérů stále oceňují tapety a nástěnné malby, které mohou do běžných pokojů přidat zajímavý charakter. Stojí za to použít nástěnnou tapetu ve vašem bytě, která přemění jednoduchou, nudnou zeď na scenérii, o které sníme.

Nástěnná tapeta může nebo nemusí pokrývat celou zeď – pokud se dobře prolíná se zbytkem povrchu. Nástěnná tapeta dobré kvality by se neměla odlepovat. Vzorek lze vybrat individuálně, nejlépe na internetu, protože tam existuje největší výběr.

Tisk na sklo pro moderní interiéry

Tištěné skleněné panely jsou módním doplňkem do kuchyně a koupelen. Velikost, typ skla a samotný tisk se volí individuálně. Některé společnosti zabývající se tiskem skla nabízejí měření, navrhování panelů s otvory pro elektrické zásuvky a instalaci sanitárního vybavení.

Nástěnná dekorace pomocí panelů z tištěného skla je perfektním řešením pro lidi, kteří si cení moderních a praktických interiérů. Sklo je odolné a bezpečné a také zaujme svou originalitou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *