Originální a praktický kalendář

Witamy w WordPressie. To jest twój pierwszy post. Edytuj go lub usuń, a następnie zacznij pisać!

Musíte koupit kalendář v prosinci? Ne! Přestože standardní kalendáře na 12 měsíců od ledna do prosince jsou snadno dostupné a praktické, personalizované kalendáře, např. školní kalendáře, které začínají v září jsou stále populárnější. Jak navrhnout a vytisknout jedinečný kalendář?

Někteří mohou být překvapeni designem a nákupem tohoto produktu na podzim, ale můžeme to opravdu udělat kdykoli v roce. Originální, personalizovaný kalendář je skvělý nápad pro dárek k narozeninám, i když jsou té narozeniny v létě. Je to dárek pro mnoho dalších příležitostí – pro čerstvého studenta, pro nevěstu a ženicha nebo jako druh suvenýru. Tisk kalendářů 2019 podle vlastního návrhu může být také užitečný pro společnosti, které se chtějí postarat o materiály pro kancelář nebo pro klienty – https://justprint.cz/nastenny_kalendar_se_spiralou.

Jak si vytvořit vlastní kalendář?

Můžete si vybrat z mnoha typů kalendářů a navrhnout ten, který vám nejlépe vyhovuje. Nástěnný kalendář je skvělý doma i ve firmě, a pokud chcete někomu podarovat něco osobnějšího, může to být stolní kalendář. Bude také užitečný doma a na pracovišti.

Pro vytvoření kalendáře můžete použít dvě možnosti – nechat si je navrhnout grafikem a využít služeb tiskáren, nebo si můžete vytvořit online kalendář sami. Která možnost je lepší? Oba mají klady i zápory. První možnost je spojena s vyššími náklady – za službu musíte zaplatit jak grafikovi, tak v tiskárně, ale za to bude projekt kvalitní. Tato možnost bude lepší, pokud potřebujete firemní kalendáře, které musí být profesionální.

Vytvoření online kalendáře je levnější a rychlejší. Je to dobrý způsob, pokud má být kalendář darem pro milovanou osobu – bude koncipován samostatně a bude mít osobnější charakter. Jediné, co musíte udělat, je vybrat příslušné fotografie a postupovat podle pokynů na webu. Náklady na vytvoření kalendáře pomocí online průvodce začínají již od 20 PLN.

Tisk dárkových kalendářů – co byste měli mít na paměti?

Nezapomeňte si pečlivě přečíst nabídku společnosti, jejíž služby hodláte využívat. Zkontrolujte, jaký typ papíru se používá při tisku (je důležité, aby byl skutečně kvalitní) a zda nejsou na hlavní stránce uvedeny další poplatky. Porovnejte několik online průvodců – každý z nich může nabídnout různá témata a šablony a samozřejmě ceny.

Postupujte podle pokynů na webu. Vyberte si správný počet fotografií a postarej se, aby měli fotografie vysokou kvalitu – je to důležité, jinak budou fotografie natažené nebo rozmazané. Pamatujte také, že pokud má být kalendář darem pro konkrétní příležitost, měl by být vytvořen předem. Může se stát, že realizace z různých důvodů bude zpožděna a váš kalendář nebude doručen včas.

Online průvodce a grafické dovednosti

Velkou výhodou navrhování kalendáře online je, že nepotřebujete grafické dovednosti ani podporu pro náročné programy. Průvodci jsou intuitivní – postupujte podle pokynů na stránce. Můžeme také použít databázi šablon, použít filtry na fotografie a měnit písma podle vašich představ.

Pokud chcete navrhnout kalendář bez použití vyhrazených programů a stránek, musíte již prokázat dovednosti používání grafických programů. Ne každý dokáže takový projekt vytvořit sám, takže stojí za to využít služeb zkušeného grafického designéra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *